![Радіатор сталевий Therm-X2 Profil-V FTV 22 [500X1000 мм, 1930 Вт] Kermi, фото 1](https://images.prom.ua/6801455057_radiator-stalevij-therm-x2.jpg)
Радіатор сталевий Therm-X2 Profil-V FTV 22 [500X1000 мм, 1930 Вт] Kermi
- Немає в наявності
- Код: ER_FTV220501001R2Z
8 430 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сталеві радіатори Kermi якнайкраще підходять для опалення приватного будинку, радіатори Kermi по праву є лідерами ринку за рахунок найширшого вибору розмірів, бічних та нижніх підключень радіаторів опалення для котеджів, будинків та будь-яких інших індивідуальних систем опалення. Унікальна технологія Kermi Therm X2 - теплоносій, що подає, спочатку проходить по передній панелі яка нагріваючись віддає тепло у напрямку від стіни тобто ближче до споживача, не потрібно прогрівати весь радіатор щоб домогтися конвекції (передачі тепла).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Стан | Новий |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29,3 кг |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Додатково | 2 — дві гряючі панелі, 2 — два оребрени |
| Комплектація | інструкція |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 1540 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 1930 Вт |
| Макс. раб. температура | 110 °C |
| Макс. робочий тиск | 10 бар |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Міжосьове під'єднання | 50 мм |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 500 мм |
| Монтажна глибина | 100 мм |
| Монтажна довжина | 1000 мм |
| Відпарювальна площа ≈ | 15 м2 |
| Під'єднання | нижнє FTV |
- Ціна: 8 430 ₴

![Радіатор сталевий Therm-X2 Profil-V FTV 22 [500X1000 мм, 1930 Вт] Kermi, фото 2](https://images.prom.ua/6801455061_w159_h159_radiator-stalevij-therm-x2.jpg)
![Радіатор сталевий Therm-X2 Profil-V FTV 22 [500X1000 мм, 1930 Вт] Kermi, фото 3](https://images.prom.ua/6801455063_w159_h159_radiator-stalevij-therm-x2.jpg)
![Радіатор сталевий Therm-X2 Profil-V FTV 22 [500X1000 мм, 1930 Вт] Kermi, фото 4](https://images.prom.ua/6801455065_w159_h159_radiator-stalevij-therm-x2.jpg)
![Радіатор сталевий Therm-X2 Profil-V FTV 22 [500X1000 мм, 1930 Вт] Kermi, фото 5](https://images.prom.ua/6801455067_w159_h159_radiator-stalevij-therm-x2.jpg)