
Набір 2 акумулятори Bosch ProCORE18V 4.0Ah + ЗУ
- В наявності
- Код: ER_1.600.A01.6GF
12 000 ₴
11 539 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: Акумулятор, Зарядний пристрій; Тип акумулятора: Li-Ion; Ємність акумулятора: 4000 мАг; Сумісність: Bosch 18V Professional.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Час зарядки | 0.58 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт. |
| Напруга живильної мережі | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 11 539 ₴
