
Прочисна машина Ryobi ONE+ R18DA-0 без АКБ і ЗУ (5133004642)
- Немає в наявності
- Код: ER_5133004642
6 599 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Опис Прочищувальна машина Ryobi ONE + R18DA-0, діаметр труби 19-50мм (без АКБ і ЗУ)
Акумуляторна прочищувальна машина Ryobi ONE + R18DA-0 5133004642 відмінно прочищає труби, діаметром від 19 до 50 мм. Завдяки наявності зливного патрубка, виключається утворення води в барабані. При складних засорах фіксувати трос можна за допомогою передбаченого затиску.
Особливості:
- Легко прочищає дренажні труби діаметром до 50мм завдяки 16 мм робочої голівці
- Механізм для легкої подачі або змотування троса
- Зажим дозволяє фіксувати трос при подоланні жорстких засмічень
- Зливний патрубок запобігає скупчення води в барабані
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А·год 1.5 А·год 4 А·год 2.5 А·год |
| Вага | 2.75 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Забруднення | засмічення та забруднення в трубах |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає в комплекті |
| Комплектація | - Прочисна машина; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон * акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання |
| Максимальна довжина труби | 7.6 м |
| Максимальний діаметр труби | 50 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 19 мм |
| Призначення | Для труб |
| Живлення | акумуляторний |
| Країна походження | Японія |
| Тип насадки | грушоподібна насадка |
| Паковання | Картонна коробка |
| Частота обертання | 600 об/хв |
- Ціна: 6 599 ₴



