
2E Електровелосипед EB11 20", червоно-чорний
- Готово до відправки
- Код: ER_EB11
46 000 ₴
44 629 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EB11 – потужний та міцний електровелосипед, який стане надійним супутником як на міських вулицях, так і для катання бездоріжжям, адже він оснащений широкими 20-дюймовими колесами та залізним корпусом. З EB11 20" вдасться впоратися з будь-якими викликами на дорозі, насолоджуючись комфортом та впевненістю кожен кілометр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Вага | 34 кг |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс, дюймів (x ширина) | 20 дюймів |
| Місткість | 15 а/год |
| Кількість швидкостей | 7 шт. |
| Макс. вихідна напруга | 100 В |
| Максимальна вантажність | 150 кг |
| Матеріал рами/корпусу | залізо |
| Потужність | 500 Вт |
| Номінальна продуктивність | 54 В, 2 А |
| РОЗМІРИ | 167 х 65,5 х 113 |
| Температура експлуатації | -5° до +35 °C |
| Теоретична дальність ходу на одному заряді* | 45 км |
| Тип | Електровелосипед |
| Кут підйому | 10 ° |
- Ціна: 44 629 ₴








