
Модуль Ajax MultiTransmitter для інтеграції сторонніх провідних пристроїв Ajax білий
- Готово до відправки
- Код: ER_18789
5 300 ₴
4 679 ₴
-12%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Holder дозволяє закріпити тривожну кнопку в місці, де вона буде легко доступна в екстреній ситуації. І зробити використання пульта керування сценаріями ще зручнішим. Водночас бездротовий пристрій залишиться мобільним — кнопку можна швидко зняти з тримача і використовувати як брелок.
Опис Ajax Тримач для фіксації тривожної кнопки Button білий
Розроблено перфекціоністами
Конструкція Holder не погіршує ергономіку кнопки і забезпечує надійну фіксацію. Тримач кріпиться на поверхні двома шурупами або за допомогою двостороннього скотчу — завдяки широкому рівному майданчику навіть такий монтаж надійний. Кнопки Button і DoubleButton встановлюються і знімаються з тримача одним рухом — не потрібно використовувати інструмент та витрачати час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність зв'язку з датчиками | 2000 м (за відсутності перешкод) |
| Комплектація | кабель живлення |
| Потужність | 7.29 мВт (ліміт 25 мВт) |
| Живлення | 110-240 В/(основне) |
| РОЗМІРИ | 196 × 238 × 100 мм |
| Робоча температура | −10 °C до +40 °C |
| Радіо протокол | Jeweller |
| Радіочастота | 868 МГц (868.7-869.2) |
| Тип | інтелектуальний центр системи безпеки |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 679 ₴




