
Датчик руху вуличний Ajax MotionProtect Outdoor, Jeweler, бездротовий, білий
- Готово до відправки
- Код: ER_10641
6 100 ₴
5 399 ₴
-11%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кнопка для одноклавішного вимикача прохідного типу Ajax SoloButton 1-gang 2-way for LightSwitch. З появою LightSwitch в екосистемі Ajax користувачі системи отримали можливість керувати різними освітлювальними пристроями як на об'єкті, так і дистанційно через додатки Ajax. LightSwitch – це збірний пристрій, що складається із внутрішнього механізму, прозорої рамки та кольорової лицьової панелі. Саме лицьова панель бере на себе основну роль, коли справа доходить до створення дизайну інтер'єру будинку, квартири чи службового приміщення.
Опис Ajax Кнопка для одноклавішного вимикача прохідного типу SoloButton 1-gang 2-way for LightSwitch, Jeweler, бездротовий, grey
- Кнопка одноклавішного або прохідного вимикача.
- Сумісна з реле LightCore (1-gang) та LightCore (2-way).
- Встановленя кнопки займає кілька секунд.
- Призначено лише для встановлення у приміщенні.
- Передбачено 8 кольорів під будь-який інтер'єр.
Компанія Ajax створила різні варіації лицьової панелі: у формі бічної та центральної клавіші, одно- та двоклавішні. А оскільки в дизайні інтер'єру колір відіграє важливу роль – передбачила 8 різних кольорів, серед яких: білий, димний, сірий, графіт, слонова кістка, устричний, оливковий та чорний. Завдяки цьому, в зібраному стані вимикач обов'язково буде виглядати ідеально і естетично.
Заміна лицьової панелі триває кілька секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | захист від злому тампером |
| Потужність | 20 мВт |
| Призначення | зовнішнє застосування |
| Живлення | батарея/CR123A |
| РОЗМІРИ | 184x70x65 мм |
| Робоча вологість | до 80 % |
| Робоча температура | -35 ~ +60 °C |
| Радіочастота | 868 МГц |
| Термін експлуатації батареї | до 5 років |
| Тип | датчик руху |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 399 ₴


