
Пристрій зарядний DIGITUS EV Three Phase, 11kW, Wall Box IP55, 5 m Type 2 cable
- В наявності
- Код: ER_DN-3P16-050
26 100 ₴
25 439 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Digitus Wallbox DN-3P16-S-050 пропонує інтелектуальний та зручний спосіб заряджання електромобілів. Вбудована сполучна вилка (тип 2) підключається до стінної коробки кабелем довжиною 5 м. Завдяки класу захисту IP55 можлива гнучка установка у різних місцях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.10 кг |
| Вихідний струм | 16 А |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр кабелю | 5G6 мм2+2x0.5 мм2 |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Клас захисту IP | IP55 |
| Матеріал оболонки | TPU |
| Потужність | 11 кВт |
| Зовнішній діаметр кабелю | 16 мм +/- 0.5 мм |
| Особливості | Захисний ковпачок |
| Робоча температура | 30 °C ~ -50 °C |
| Сумісність | для зарядки EV транспорту біля будинку (в гаражі) |
| Відповідає стандарту | UL94 V-0 |
| Опір ізоляції | 1000 МОм (хв.) за 500 В пост струменя |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Фази під'єднання | 3 |
| Штекер роз'єму | Type 2 /2 шт (EN 62196-2) |
- Ціна: 25 439 ₴








