
Водонагрівач електричний Bilight Compact 10A GCA 1020 L52 RC, 10 л, 2 кВт, над миттям Tesy
- Готово до відправки
- Код: ER_304409
6 380 ₴
6 069 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tesy Водонагрівач електричний Bilight Compact 10A GCA 1020 L52 RC, 10 л, 2 кВт, над миттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 7.58 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання води до 50 °C | 0:15 рік: хв |
| Габарити (ВxШxГ) | 39,9 x 37,7 x 24,7 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальна кількість гар | 18 л |
| Об'єм гар | 16 л |
| Оптимальна робоча температура | 60 °C |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Профіль спуску | XXS |
| Витрата електроенергії | 525 кВт/год |
| Форма корпусу | компактний |
| Колір | Білий |
- Ціна: 6 069 ₴
