
Ariston Водонагрівач електр. круглий слім PRO1 ECO 40 V SLIM 1.8K PL EU, 40л, 1,8 кВт, ел. упр-ня, B,
- Немає в наявності
- Код: ER_3626459
6 900 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер Ariston PRO1 ECO 40 V SLIM 1,8K PL EU - це надійне та компактне рішення для гарячого водопостачання у вашому будинку. З його допомогою ви зможете швидко та ефективно нагріти воду для побутових потреб. Цей бойлер відмінно підходить для невеликих сімей та квартир, де потрібне компактне та продуктивне рішення для гарячого водопостачання. З Ariston PRO1 ECO 40 V SLIM 1,8K PL EU ви завжди будете забезпечені гарячою водою у потрібний час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARISTON |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17,5 кг |
| Час нагрівання | 1.23 сек |
| Габарити (ВхШхГ) | 74,9 х 35,3 х 37,3 |
| Гарантія на внутрішній бак | 8 років |
| Додатково | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Клас вологозахисту | IPX3 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 шт |
| Комплектація | водонагрівач |
| Максимальна температура нагрівання води | 80 °C |
| Матеріал покриття бака | сталь |
| Об'єм місткості для води | 40 л |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Подавання води | знизу |
| Робочий тиск, МПа | 0.8 |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип ізоляції | полиуретан |
| Тип нагрівального елемента | мокрий ТЕН |
| Керування | електронне |
| Встановлення | Настінна |
| Форма корпусу | циліндричний |
| Функції | Захист від перегрівання |
| Колір | Білий |
- Ціна: 6 900 ₴


