
Ariston Водонагрівач електр. круглий BLU1 R 50 V 1,8K PL EU, 50л, 1,8 кВт, хутро. уп-ня, С, Італія, білий
- Готово до відправки
- Код: ER_3201942
7 500 ₴
7 139 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач Ariston BLU1 R 50 V 1.8K PL EU (3201942) – це електричний накопичувальний водонагрівач з об'ємом 50 літрів та потужністю 1,8 кВт. Він має вертикальне розташування та внутрішнє покриття бака з титанової емалі. Водонагрівач оснащений магнієвим анодом. Управління температурою води здійснюється за допомогою зовнішнього механічного терморегулятора. Унікальна технологія Titanshield гарантує тривалий термін служби водонагрівача, а також захист від корозії завдяки природним властивостям титану та впливу великого магнієвого анода.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARISTON |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 16.5 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 105 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 1.8 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Спосіб подачі води | Безнапірний |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 57,3 x 45 x 48 см |
| Гарантія на внутрішній бак | 5 років |
| Гарантія на водонагрівач | 2 роки |
| Діаметр внутрішнього резервуара | 412 мм |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX3 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Реальний об'єм | 49 л |
| Теплові втрати за Т = 65 °C | 0,99 кВт/год за 24 години |
| Тип ізоляції | полиуретан |
| Товщина ізоляції | 15 мм зверху бака |
| Фланець | 5 болтів |
| Форма корпусу | кругле |
| Колір | Білий |
- Ціна: 7 139 ₴
