
Ariston Водонагрівач електр. Ariston круглий BLU1 R 100 V 1,8K PL EU, 100л, 1,8 кВт, хутро. уп-ня, С, Італія,
- В наявності
- Код: ER_3201944
8 300 ₴
7 899 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ariston BLU1 R 100 V 1,8K PL EU – це електричний водонагрівач об'ємом 100 літрів із класичним круглим дизайном, розроблений для побутового використання. Потужність нагрівального елемента становить 1,8 кВт, що забезпечує оптимальну продуктивність та економію енергії (клас С). Просте механічне керування дозволяє легко налаштувати роботу пристрою. Виготовлений в Італії, він поєднує якість, надійність та стильний білий корпус.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARISTON |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 24.5 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 193 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність номінальна | 1.8 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 91,8 x 45 x 48 см |
| Гарантія на внутрішній бак | 5 років |
| Гарантія на водонагрівач | 2 роки |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX3 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 |
| Живлення | електромережа 230 В/50/60 Гц |
| Реальний об'єм | 95 л |
| Теплові втрати за Т = 65 °C | 1,56 кВт/ч за 24 час |
| Тип ізоляції | полиуретан |
| Фланець | 5 болтів |
| Форма корпусу | кругле |
| Функції | механічний термостат |
| Колір | Білий |
- Ціна: 7 899 ₴

