
Водонагрівач круглий GBF, 80 л, сухий тен, електр. упр-ня, B, білий, 700157 Tiki
- Готово до відправки
- Код: ER_GBF80E5-ECON_TIKI
13 800 ₴
13 359 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний водонагрівач TIKI GBF на 80 літрів – ефективне рішення для нагрівання води у побуті. Оснащений "сухим" ТЕНом потужністю 2 кВт, що забезпечує тривалий термін служби та знижує утворення накипу. Зручне електронне керування дозволяє легко налаштувати температурний режим. Має клас енергоефективності B та стильний білий дизайн, який підійде до будь-якого інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Вага з водою | 110 кг |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Час нагрівання | 157 сек |
| Габарити (ВхШхГ) | 83,5 x 48 x 49 |
| Додатково | індикація роботи ТЕНа |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Номінальний струм | 8,7 |
| Об'єм місткості для води | 80 л |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Робочий тиск, МПа | 0.9 |
| Витрата електроенергії | 7,251 кВтч/24ч |
| Реальний об'єм | 76,1 л |
| Змішана вода за 40 °C | 116 л |
| Способ нагрева | електрика |
| Теплові втрати за Т = 65 °C | 1,85 кВт/год за 24 год |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Товщина ізоляції | 17 мм |
| Керування | електронне |
| Встановлення | Настінна |
| Функції | защита от замерзания |
| Колір | Білий |
- Ціна: 13 359 ₴

