
Bosch Водонагрівач електр. плоский слім Tronic 3500, 50 л, 1,5 кВт, ун. монтаж, ел. упр-ня, B, білий
- Немає в наявності
- Код: ER_7736507291
14 590 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач Bosch Tronic 3500 T забезпечує зручне та гаряче водопостачання з функціями енергозбереження, що ідеально підійде для вашого будинку. Його бак прямокутної форми виконаний зі склокераміки та емальованої сталі, що гарантує довговічність та захист від корозії. Завдяки потужності 1500 Вт, два ТЕна забезпечують швидке нагрівання води, досягаючи максимальної температури 75°C. Можливість встановлення як вертикально, так і горизонтально дозволяє гнучко адаптувати пристрій до вашого приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27,3 кг |
| Час нагрівання (ΔT 50 °C) | Да |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити (ВхШхГ) | 87,5 x 46,9 x 27,8 |
| Додатково | захист від морозу та легіонел |
| Клас енергоспоживання | B |
| Комплектація | гвинти |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Матеріал покриття бака | метал |
| Мінімальна температура нагрівання води | 30 °C |
| Об'єм місткості для води | 50 л |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Способ нагрева | електрика |
| Тепловтрати в режимі очікування | 1,16 кВт·год/добу |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | мокрий ТЕН |
| Керування | електронне |
| Встановлення | Вертикальна |
| Форма корпусу | прямокутний |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
- Ціна: 14 590 ₴




