
Ariston Водонагрівач BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY 50 л, круглий, сухий тен, електр. уп-ня B, Італія
- Немає в наявності
- Код: ER_3201456
11 100 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ariston BLU1 ECO 50 V 1,8K PL DRY - електричний пристрій накопичувального типу, призначений для забезпечення гарячою водою. Бойлер монтується вертикально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARISTON |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 16 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 87 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 1.8 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 55,3 х 45 х 47 см |
| Гарантія на внутрішній бак | 7 років |
| Гарантія на водонагрівач | 2 роки |
| Діаметр внутрішнього резервуара | 412 мм |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX3 |
| Комплектація | електричний кабель |
| Максимальна температура нагрівання води | 80 |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Реальний об'єм | 47 л |
| Тип ізоляції | полиуретан |
| Товщина ізоляції | 15 мм зверху бака, 18,5 мм із боків |
| Фланець | 5 болтів |
| Форма корпусу | кругле |
| Колір | Білий |
- Ціна: 11 100 ₴

