
Ariston Водонагрівач електр. плоский слім VELIS PRO DRY WIFI 50 EU, 50л, 2*1,5 кВт, сухий тін, ун. монтаж,
- Готово до відправки
- Код: ER_3100908
20 100 ₴
18 809 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер Ariston VELIS PRO DRY WIFI 50 EU – це сучасне рішення для забезпечення гарячого водопостачання з передовими функціями керування та високою продуктивністю. Оснащений Wi-Fi модулем, цей бойлер надає зручність дистанційного контролю та налаштування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARISTON |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 21.7 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 94 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Робочий тиск | 0 бар |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 890 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Спосіб подачі води | Безнапірний |
| Управління водонагрівачем | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 79,7 x 51,1 x 28 см |
| Додатково | защита от замерзания |
| Клас енергоспоживання | B |
| Комплектація | запобіжний клапан |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 |
| Тип ізоляції | полиуретан |
| Функції | терморегулятор/на корпусе |
| Колір | Білий |
- Ціна: 18 809 ₴






