
Ariston Водонагрівач PRO1 R 100 V 1.5 К PL DRY, 100 л, круглий, сухий тен, хутро. упр-ня, C, Італія
- Готово до відправки
- Код: ER_3201452
9 200 ₴
8 749 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер Ariston PRO1 R 100 V 1.5 До PL DRY оснащений захистом від зайвого тиску, перегріву та бризок води. Вирізняється наявністю збільшеного магнієвого анода. Пристрій обладнаний одним нагрівальним елементом сухого типу. Головна його особливість у тому, що ТЕН не контактує з водою і знаходиться у спеціальній колбі, яка продовжує термін служби. Внутрішній бак із високоякісної сталі покритий склокерамічною емаллю для захисту від корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARISTON |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 24 кг |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 220 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Спосіб подачі води | Безнапірний |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 91,3 х 45 х 48 см |
| Гарантія на внутрішній бак | 5 років |
| Додатково | термостат із подвійним захистом |
| Клас захисту корпусів електронного обладнання | IPX3 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Реальний об'єм | 95 л |
| Теплові втрати за Т = 65 °C | 1,56 кВт/ч за 24 час |
| Тип ізоляції | полиуретан |
| Форма корпусу | циліндричний |
| Функції | захист від надлишкового тиску |
| Колір | Білий |
- Ціна: 8 749 ₴



