
Водонагрівач електричний Dry 100V CTV OL 1004416D D06 TR, 100 л, 1.6 кВт, сухий тен, круглий, хутро. Tesy
- Готово до відправки
- Код: ER_305098
9 950 ₴
9 469 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tesy Водонагрівач електричний Dry 100V CTV OL 1004416D D06 TR, 100 л, 1.6 кВт, сухий тен, круглий, хутро. упр-ня, Болгарія, C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність номінальна | 1.6 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27,30 кг |
| Час нагрівання води до 50 °C | 2:56 рік: хв |
| Габарити (ВxШxГ) | 91,1 x 44 x 46,8 см |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальна кількість гар | 159 л |
| Об'єм гар | 159 л |
| Оптимальна робоча температура | 70 °C |
| Профіль спуску | L |
| Витрата електроенергії | 2767 кВт/год |
| Реальний об'єм | 90 л |
| Форма корпусу | кругле |
| Функції | защита от накипи |
| Колір | Білий |
- Ціна: 9 469 ₴
