
Водонагрівач електричний Modeco Ceramic GCV 1004724D C21 TS2RC, 100 л, 2.4 кВт, сухий тен Tesy
- Готово до відправки
- Код: ER_302481
14 430 ₴
13 619 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tesy Водонагрівач електричний Modeco Ceramic GCV 1004724D C21 TS2RC, 100 л, 2.4 кВт, сухий тен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 32.14 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Потужність номінальна | 2.4 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання води до 50 °C | 4:21/2:10 година: хв |
| Габарити (ВxШxГ) | 98,5 x 47 x 49,6 см |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальна кількість гар | 171 л |
| Об'єм гар | 145 л |
| Оптимальна робоча температура | 60 °C |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Профіль спуску | M |
| Витрата електроенергії | 1315 кВт/год |
| Форма корпусу | кругле |
| Колір | Білий |
- Ціна: 13 619 ₴
