
Водонагрівач електр. Gorenje GBFU100SIMV9 круглий GBFU, 100л, 2кВт, сухий тен, ун. монтаж, мех. кер-ння, C, білий
- Немає в наявності
- Код: ER_GBFU100SIMV9
12 499 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач об'ємом 100 літрів можна встановлювати на стіну вертикально або горизонтально, як вам зручніше. Нагрівальні елементи вставляються зовні в сталевий емальований фланець, що забезпечує тривалий термін служби, так як нагрівальні елементи не знаходяться в контакті з водою. Ручка терморегулятора дозволяє регулювати температуру води у водонагрівачі і встановлювати економічний режим і захист від замерзання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити (ВxШxГ) | 96.1 x 45.4 x 46.1 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Заявлений профіль навантаження | L |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Мінімальна температура нагрівання води | 15 °C |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Об'єм місткості для води | 96.2 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Подавання води | знизу |
| Витрата електроенергії | 12.85 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Керування | комбіноване |
| Встановлення | вертикальна/горизонтальна/Теплопотері за вертикального настінного монтажу: 2.08 кВтч/24 год; Теплопотері за горизонтального настінного монтажу: 2.45 кВтч/24 год |
| Форма корпусу | круглий |
| Функції | Захист від перегрівання |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 37.1% |
- Ціна: 12 499 ₴
