
Bosch Водонагрівач електр. плоский слім Tronic 4500, 100 л, 1,5 кВт, ун. монтаж, ел. упр-ня, B, білий
- Немає в наявності
- Код: ER_7736507299
17 100 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bosch Tronic 4500 T – це інноваційне рішення для забезпечення гарячого водопостачання із низкою енергозберігаючих функцій. Пристрій оснащений двома "мокрими" тенами загальною потужністю 1500/1500 Вт, що дозволяє швидко підігрівати воду до максимальної температури 75°C. Завдяки прямокутній формі бака та можливості вертикальної або горизонтальної настінної установки Bosch Tronic 4500 T легко інтегрується у будь-який інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34,1 кг |
| Час нагрівання (ΔT 50 °C) | 3 |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити (ВхШхГ) | 90,2 x 56,9 x 31,7 |
| Додатково | захист від морозу та легіонел |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Матеріал покриття бака | метал |
| Мінімальна температура нагрівання води | 30 °C |
| Об'єм місткості для води | 100 л |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Способ нагрева | електрика |
| Тепловтрати в режимі очікування | 1,41 кВт·год/добу |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | мокрий ТЕН |
| Керування | електронне |
| Встановлення | Вертикальна |
| Форма корпусу | прямокутний |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
- Ціна: 17 100 ₴


