
Водонагрівач електр. Gorenje OGB80SMV9 слім OGB, 80л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, B, білий
- Немає в наявності
- Код: ER_OGB80SMV9
18 354 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач GORENJE OGB 80 SMV9 оснащений «розумним» електронним блоком управління, який крім установки та відображення температури води в баку, пропонує безліч функцій, наприклад, програмування часу роботи, індикація кількості води в баку, програма «Відпустка», швидке нагрівання, сервісна діагностика, але найважливішою новинкою блоку управління є режим роботи Smart.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 83x50x51.2 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Дисплей | LCD, сенсорний |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість водорозбірних точок | 2 і більше |
| Максимальна температура нагрівання води | 85 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Об'єм місткості для води | 78 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Подавання води | знизу |
| Витрата електроенергії | 6.68 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Керування | електронне |
| Встановлення | Вертикальна |
| Форма корпусу | прямокутний |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 40% |
- Ціна: 18 354 ₴


