
Підставка для водонагрівача непрямого нагріву Ariston
- Немає в наявності
- Код: ER_3078020
1 600 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для водонагрівачів непрямого нагріву Ariston BCH.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARISTON |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.4 |
| Висота | 120 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Глибина | 560 мм |
| Призначення | для водонагрівачів |
| Сумісність | Ariston |
| Тип | Підставка |
| Ширина | 570 мм |
- Ціна: 1 600 ₴
