
Корпус FARA FA312Z-BG, без БП, 2xUSB3.0, 2x140mm ARGB fan, TG Side Panel, mATX, Black SilverStone
- Немає в наявності
- Код: ER_SST-FA312Z-BG
4 049 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний комп'ютерний корпус SilverStone FARA FA312Z-BG (Black) для сучасного ПК з можливістю встановлення материнських плат форм фактора Micro-ATX, Mini-DTX, Mini-ITX, високопродуктивних комплектуючих та охолодження. Корпус приємно здивує своєю місткістю та особливостями конструкції, які сприяють активному охолодженню компонентів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SilverStone |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | mATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо (мікрофон/навушники) | Да |
| Вага | 5,8 кг |
| Зовнішні відсіки 3,5" | / 2.5 x 2 (тільки 1 форм фактор може бути встановлений одночасно) |
| Внутрішні відсіки 2,5" | 3 |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 173 мм |
| Макс. довжина блока живлення | 170 мм |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Охолодження | 2 x 120 мм на верхній панелі |
| У напрямку | стандартний/офісний |
| Радіатори опціонально, мм | Верхня панель: 120/140/240/280 |
| Роз'ємів USB 3.2646 | 2 шт |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | micro-ATX |
- Ціна: 4 049 ₴









