
Корпус 2E GAMING Runa G2107 чорний
- Немає в наявності
- Код: ER_2E-G2107
1 419 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус 2E gaming RUNA (G2107) з унікальною, стильною декоративною ARGB вставкою, що світиться, на передній панелі. Модель відмінно підійде для самостійного та промислового збирання, завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і інтуїтивно простій конструкції. Матеріал корпусу – сталь 0.5 мм, бічна панель виконана з 5мм загартованого скла. Типорозмір корпусу Mid Tower - це сумісність з материнськими платами ATX, Micro ATX, Mini ITX. Корпус поставляється без блоку живлення. Користувачеві надається можливість самостійного вибору джерела живлення, в залежності від рівня системи, яка буде встановлюватися в нижній частині корпусу.
| Назва | 2E GAMING RUNA (G2107) |
| Модель | 2E-G2107 |
| Тип | Mid Tower |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик, сталь, загартоване скло (бічна (ліва панель)) |
| Материнські плати | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Зовнішні відсіки 5.25″ | 0 |
| Внутрішні відсіки 2.5″ | 3 |
| Внутрішні відсіки 3.5″ | 2 |
| Слоти розширення | 7 |
| Вентилятори опціонально, мм | Передня панель: 3х 120 |
| Бічна панель: немає | |
| Задня панель:1x 120 | |
| Верхня панель: 2х 120 | |
| Радиатори опціонально, мм | Передня панель: 240 |
| Задня панель: 120 | |
| Верхня панель: 240 | |
| Вентилятори вбудовані, мм | Передня панель: немає |
| Бічна панель: немає | |
| Задня панель: 1x120 ARGB 3pin+5V AURA (IC) | |
| Верхня панель: немає | |
| Керування вентиляторами | підсвічення регулюється кнопкою на панелі вводу / синхронізація з LED стрічкою |
| Розніми, кнопка, індикатори | 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, HD Audio+MIC / Power, Reset, Power LED, HDD LED |
| Блок живлення, Вт/ розміщення | немає / нижнє |
| Максимальна довжина VGA, мм | 325 |
| Висота CPU кулера,мм | 164 |
| Пиловий фільтр | Верхня панель |
| Розміри, мм | 210x452x380 |
| Розміри упаковки, мм | 263x498x422 |
| Вага НЕТТО, кг | 4.1 |
| Вага БРУТТО,кг | 5 |
| Країна виробник | Китай |
| UPC# | 690277787775 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо (мікрофон/навушники) | HD |
| Вага | 4.1 кг |
| Внутрішні відсіки 2.5" | 3 |
| Внутрішні відсіки 3,5" | 2 шт |
| Габарити, мм (ВхШхД) | 452 x 210 x 380 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Мект для 12 см вентиляторів | (передня панель: 3х 120, задня панель: 1x 120, верхня панель: 2х 120)" |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Отвір під слоти розширення | 7 шт. |
| Пилковий фільтр | верхня панель |
| Радіатори опціонально, мм | Передня панель: 240 |
| Роз'єми USB 2.5 | 2 шт |
| Роз'єми USB 3.5 | 1 шт |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX |
| Встановлених вентиляторів | 1 шт (задня панель: 1x120 мм ARGB 3pin+5V AURA (IC for connection fan) |
- Ціна: 1 419 ₴









