
Корпус 2E Gaming Virtus Neo G3301NW
- Готово до відправки
- Код: ER_2E-G3301NW
2 649 ₴
2 604 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус 2E Gaming Virtus Neo G3301NW, без БЖ, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 3x140mm ARGB, 1x120mm ARGB, controller with remote, TG Side Panel, ATX, білий
Основні
| По напрямках | ігровий |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX |
| mini-ITX | |
| micro-ATX |
Внутрішня частина
| Розташування БЖ | нижнє |
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 шт |
| Отворів під слоти розширення | 7 шт |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
Охолодження і обдування
| Bстановлених вентиляторів | 4 шт (Передня панель: 3х 140 ARGB 6 pin, Задня панель: 1х 120 ARGB 6 pin) |
| Місць для 12 см вентиляторів | 6 шт (Передня панель:3х 120/140, Задня панель: 1x 120, Верхня панель: 2x 120/Передня панель: 240/ 280/ 360140) |
| Радіатори опціонально, мм | Задня панель: 120 |
| Верхня панель: 240 | |
| Передня панель: 240/280/360 | |
| Верхня панель: 280 | |
| Пиловий фільтр |
Верхня/нижня панелі |
Роз`єми на лицьовій панелі
| Роз'ємів USB 2.0 | 1 шт |
| Роз'ємів USB 3.0 | 2 шт |
| Аудіо ( мікрофон / навушники ) |
HD |
Додатково
| Додатково | підключення до материнської плати (кабель у комплекті) + керування підсвічуванням |
| Кнопки | Power |
| Reset | |
| Power LED | |
| HDD LED |
Фізичні
| Матеріал | сталь |
| пластик | |
| загартоване скло /бічна ліва панель | |
| Колір корпусу | білий |
| Тип підсвічування | ARGB |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 386 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Комплект поставки | контролер вентиляторів /з кабелем для підключення до материнської плати |
| пульт керування | |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 178 мм |
| Максимальна довжина VGA | 340 мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 470 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Вага | 7.18 кг |
| Об'єм | 0.0722 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | ATX |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 2 604 ₴










Верхня/нижня панелі