
2E Gaming Корпус Contego Neo GW05 без БП 2xUSB3.0, 1xUSB Type-C 2x200мм ARGB, 3x120мм ARGB VGA 380мм LCS ready
- Немає в наявності
- Код: ER_2E-GW05
3 399 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус 2E GAMING Contego Neo GW05 відмінний варіант для створення сучасної потужної ігрової або робочої станції з активною системою обдування компонентів. У комплекті два вбудовані 200мм ARGB вентилятори за сталевою сітчастою лицьовою панеллю плюс додатково один 120мм вентилятор ARGB на задній панелі і 2х120мм ARGB на верхній панелі. Модель відмінно підійде для самостійного та промислового складання завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і не складній конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Розташування БП | Нижнє |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо (мікрофон/навушники) | Да |
| Вага | 7,9 кг |
| Внутрішні відсіки 2,5" | 5 |
| Внутрішні відсіки 3,5" | 4 шт |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 165 мм |
| Габарити, мм (ВхШхГ) | 482 x 215 x 458 |
| Додатково | 1xUSB Type C |
| Кнопки | HDD LED |
| Комплект постачання | контролер вентиляторів |
| Максимальна довжина VGA | 380 мм |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Мект для 12 см вентиляторів | 8 шт. |
| Мект для 14 см вентиляторів | 4 шт. |
| Мект для 20 см вентиляторів | 2 шт |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Отвір під слоти розширення | 7 шт. |
| У напрямку | ігровий |
| Пиловий фільтр | Да |
| Радіатори опціонально, мм | Верхня панель: 120/240 |
| Роз'ємів USB 3.734 | 2 шт |
| Грайлива передня панель | Да |
| Тип корпусу | Large Mid Tower |
| Тип материнської плати | ATX |
| Встановлених вентиляторів | 5 шт. |
- Ціна: 3 399 ₴









