
Корпус Zalman Z10 PLUS, без БЖ, 2xUSB3.0, 1xUSB Type-C, 3x140мм ARGB, 1x120мм ARGB, VGA 395мм, LCS ready, TG Side Panel, EATX,
- Немає в наявності
- Код: ER_Z10PLUS
5 319 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус ZALMAN Z10 PLUS для сучасної домашньої чи ігрової станції, сумісний із актуальними компонентами. Передня панель у вигляді сітки гарантує активне обдування системи та надійно захищена від попадання пилу спеціальним фільтром.
- в наявності відсіки 3.5": 2 (1x Cage Combo, 1 x Guide Toolless) (при установці не потрібне застосування інструментів - безгвинтове кріплення) та 2 х 2.5" для встановлення SSD;
- 7 слотів розширення;
- формат Large Mid Tower для платформ Е-ATX/ATX/mATX/Mini-ITX;
- можна розмістити блок живлення стандарту ATX довжиною до 200мм; охолодження для процесора висотою до 173мм; відеоадаптер довжиною до 395 мм;
- ніжки прогумовані, корпус стійкий і не вібрує;
- розумний кабель-менеджмент (відстань від бічної панелі для укладання кабелів залишає 2 см) – передбачені спеціальні прогумовані отвори для акуратного прокладання кабелів;
- додатково у комплекті тримач для відеокарти з можливістю регулювання розташування по висоті;
- перфорація на бічній панелі для активної вентиляції та відведення теплого повітря від компонентів системи.
Наявність пилових фільтрів
У комплекті чотири пилові фільтри – на передній, верхній, нижній та правій бічній панелях.
Зручний доступКнопка керування живленням, перезавантаження, аудіо порти, USB 3.0 та USB Type C розташовані на верхній панелі.
Сучасні роз'єми USB 3.0 та USB Type C забезпечують передачу даних до 10 разів швидше за USB 2.0.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Внутрішні відсіки 2.5" | 2 |
| Внутрішні відсіки 3,5" | 2 шт (1x Cage Combo, 1 x Guide Toolless) |
| Макс. довжина блока живлення | 200 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Потужність комплектного БЖ | без БЖ |
| Отвір під слоти розширення | 7 шт. |
| Охолодження | Задня панель: 1x 120мм |
| Роз'єми USB 3.52 | 2 шт |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип материнської плати | E-ATX |
| Встановлених вентиляторів | 4 шт. (3x140 мм — спереду; 1 x 120 мм - ззаду) - ARGB |
- Ціна: 5 319 ₴








