
Набір інструментів, 9шт, універсальний Tolsen
- Немає в наявності
- Код: ER_85300
1 065 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У комплекті входять 9 базових інструментів, призначених на вирішення побутових проблем. Всі інструменти виготовлені з легованої хром-ванадієвої сталі, що забезпечує їхню довговічність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість викруток у наборі | 2 шт |
| Комплектація | бокорізи |
| Матеріал інструментів | хромо-ванадієва сталь |
| Призначення | Універсальний |
| Ніж секційний | з сегментними лезами 18 мм |
| Розміри інструментів | 180 / 160 мм |
| Розміри ключів | 200 мм |
| Рулетка | 3 м х 16 мм |
| Тип | Набір інструментів |
| Тип інструмента | бокорез |
| Тип викруток | хрестові |
- Ціна: 1 065 ₴
