
2E Кріплення похило-поворотне ТБ 23-55" Легдап, винос 60 см
- Готово до відправки
- Код: ER_2E2GEN400.50.60
1 440 ₴
1 405 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення поворотне з кутом нахилу для ТВ 23-55” 2E Легдап чорного кольору. Міцна конструкція виготовлена із сталі. Призначено для телевізорів діагоналлю 32-55″ та вагою до 50 кг. Зручний та надійний кронштейн сумісний з VESA 200×200, 300×300, 400×200, 400×400. За допомогою системи укладання кабелю можна зібрати всі кабелі разом, організувавши порядок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Стан | Новий |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | похило-поворотне |
| Максимальна діагональ | 55 " |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | сталь |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Особливості | система прокладки кабелей |
| Поверхня | порошкове покриття |
| Розміри (ШхВхГ) | 485 x 430 x 615 мм |
| Регулювання | нахил |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм |
| Тип | настінне кріплення |
- Ціна: 1 405 ₴




