
Акустична система B-55 2.0, USB, mini-jack, чорний Microlab
- Немає в наявності
- Код: ER_B-55-Black
559 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акустична система microlab B55v2 може відтворювати звуковий сигнал від будь-якого пристрою, зі стандартним виходом на навушники 3,5 мм стерео джек. Таким пристроєм може бути ноутбук, настільний ПК, мобільний телефон або програвач. Microlab B55v2 «всеїдний».
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microlab |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,47 кг |
| Інтерфейси | 3.5 мм (Mini-Jack) |
| Матеріал оздоблення | пластик |
| Загальні габарити (ШxВxГ) | 66х150х74 |
| Співвідношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Опір, Ом | 4 |
| Сумарна потужність | 4 Вт |
| Тип | 2 |
| Колір оздоблення | чорний |
| Частотний діапазон | 80 - 18000 |
- Ціна: 559 ₴


