
Акустична система (Колонки) 2.1 Avora BLACK Trust
- Готово до відправки
- Код: ER_20442_TRUST
1 299 ₴
1 229 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний комплект динаміків Avora 2.1 Speaker Set із дерев'яним сабвуфером, що забезпечує ідеальний звук та звучання глибокого басу, який можна регулювати по бічній панелі. Підключення до мережі не потрібне: просто підключіть USB до свого ноутбука.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Додатково | Регулятор гучності |
| Інтерфейси | 3.5 мм (Mini-Jack) |
| Комплектація | Інструкція користувача |
| Опір, Ом | 4 |
| Сумарна потужність | 18 vfrc/ (9 Вт RMS) Вт |
| Тип | 2.1 |
| Колір оздоблення | чорний |
| Частотний діапазон | 100 - 20000 |
- Ціна: 1 229 ₴




