
AVER Система відеоконференцзв'язку VB342 Pro, 3x Optical Zoom, 4K, PTZ, 10 х Uni-mic, радіус дії 8 м,
- Немає в наявності
- Код: ER_61U3210000A3
91 278 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний PTZ-об'єктив системи VB342 Pro з роздільною здатністю 4K забезпечує неймовірно яскраве зображення та чіткість деталей. Функції на основі штучного інтелекту AVer AI гарантують кришталево чистий звук під час проведення нарад. Функція автокадрування Auto Framing автоматично бере кадр всіх учасників зустрічі і, працюючи спільно з функцією Smart Gallery, передає чудові зображення кожного учасника. Функція відстеження ходу презентації Presentation Tracking дозволяє не упустити жодної деталі поточної презентації і, у поєднанні з функцією аудіо-бар'єру Aver Audio Fence, усуває дратівливі фактори, що відволікають, забезпечуючи безперервність презентацій. Віртуальні конференції без перешкод із системою VB342 Pro.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aver |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Kensington Lock |
| Вага | 3100 г |
| Вологість під час зберігання | 20% - 80% |
| Датчик зображення | Sony 4K True WDR |
| Діапазон захоплення звуку мікрофона | 8 м |
| Динамік | 12 Вт (2 x 6 Вт) |
| Зум | 15x |
| Інтерфейс | 1 x USB Type-C |
| Комплектація | USB-кабель Type-B > Type-A |
| Особливості | керування жестами |
| Живлення | 100 - 240 В |
| РОЗМІРИ | 149,72 x 42,3 x 19,3 |
| Робоча вологість | 20% - 80% |
| Робоча температура | 0...+40 °C |
| Розмір камери | 737,8 x 125,5 x 115,5 |
| Роз'єми | audio |
| Швидкість і кути нахилу | 105 ° |
| Швидкість і кути повороту | 0° / 180° |
| Сумісність | Google Meet |
| Сумісність з ОС | Chromebox 3 |
| Температура зберігання | -20°C...+60°C |
| Тип | система відеоконференцзв'язку |
| Тип гучномовців | динамічні |
| Тип мікрофона | масив із 10 мікрофонів |
| Кут огляду | 92 ° / 84 ° / 53 ° |
| Керування | PTZApp 2 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 91 278 ₴









