
Cata Гриль накладний, чавунний
- Немає в наявності
- Код: ER_03017400
2 530 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль-сковород Cata 03017400 - це відмінний вибір для здорового приготування їжі. Ідеально підходить для приготування м'яса, риби та овочів, забезпечуючи рівномірний розподіл тепла та антипригарне покриття. Чавунний гриль добре утримує тепло і має високу стійкість. Середня глибина легко чистити. Бічні лінії для збирання рідини та жиру. Рекомендується використовувати рукавички для підняття з гарячої плити. Гумові ніжки для контакту з індукційною плитою не видаляються. Підходить лише для індукційних плит.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 43,2 х 22,8 х 3,8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Функції | для індукційних варильних поверхонь Giga 600 |
- Ціна: 2 530 ₴


