
Гарнітура ігрова HG340, mini-jack/dual 3.5mm, RGB, 2м, жовтий 2E Basic
- Готово до відправки
- Код: ER_2E-HG340YW
1 499 ₴
1 414 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова гарнітура 2E GAMING HG340 3,5 мм жовтого кольору створена для яскравих баталій та запаморочливих перемог. Прекрасний чистий звук, якісний мікрофон та лаконічний дизайн. Модель HG340 3,5 мм має продуману ергономіку для максимального комфорту під час тривалих сесій. Міцна та надійна конструкція оголов'я. Вага навушників невелика, що додає зручності, — 288 г. Гарнітура HG340 3,5 мм однаково успішно може бути використана для ігор, прослуховування музики, навчання та спілкування в чатах. Ефектне RGB-підсвічування посилює ефект гри.
| Основні | |
|---|---|
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Призначення | Геймерські |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти під'єднання | 2 x mini jack 3.5 mm |
| Вага | 288 г |
| Головка мікрофона | 2,7 мм |
| Діаметр динаміка | 50 мм |
| Довжина кабелю/радіус дії | 2 м |
| Мікрофон | Да |
| Номінальний опір | 16 Ом |
| Особливості | Підсвітка |
| Регулювання гучності | на кабелі |
| Системні вимоги | Linux |
| Тип | дротові |
| Тип мікрофона | всеспрямований |
| Тип навушників | закриті |
| Частотний діапазон | 20 |
| Частотний діапазон мікрофона | 100 |
| Чутливість | 118 дБ |
| Чутливість мікрофона | -47 дБ |
- Ціна: 1 414 ₴









