
Пістолет клейовий TOPEX, бездротовий, 15/80Вт, стрижні 11мм, 14-16г/хв
- Немає в наявності
- Код: ER_42E511
935 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструкція: Т-подібний; Макс. споживана потужність: 80 Вт; Діаметр стержня: 11.2 мм; Швидкість подачі клею: 16 г/хв; Джерело живлення: мережа; Вага: 310 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.31 кг |
| Діаметр стрижня | 11.2 мм |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 |
- Ціна: 935 ₴

