
Пістолет клейовий Bosch GKP 200 CE, 500Вт, стрижні 11мм, подача 30г/хв, 0.4кг
- В наявності
- Код: ER_0.601.950.703
8 560 ₴
8 239 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструкція: Т-подібний; Макс. споживана потужність: 500 Вт; Потужність підтримки температури: 30 Вт; Діаметр стержня: 11 мм; Швидкість подачі клею: 30 г/хв; Джерело живлення: мережа; Функції: Зйомний шнур живлення, Индикатор подключения к сети, Возможна автономная работа без кабеля, змінні насадки; Вага: 400 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр стрижня | 11 мм |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 8 239 ₴



