
Вентилятор ARDESTO FN-R1608RW підлоговий, 40см, 45Вт, пульт ДК, опора кругла, білий
- Готово до відправки
- Код: ER_FN-R1608RW
1 399 ₴
1 369 ₴
-2%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор підлоговий білого кольору з дистанційним керуванням і круглої опорою. Модель виконана з надійних, практичних і довговічних матеріалів.Потужний та функціональний
Механічне керування реалізовано за допомогою двох клавіш, для дистанційного керування є пульт з чотирма кнопками. Потужність вентилятора – 45 Вт, є три швидкості, таймер і два режими роботи – постійний і періодичний. Функція обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків в приміщенні.
Надійна конструкція
Діаметр лопатей досягає 40 см, а для безпеки використовується посилена конструкція захисної решітки. Стійку установку забезпечує кругла опора з розміром 52 см. У конструкції вентилятора передбачено регулювання нахилу в межах 90 градусів, а також регулювання по висоті – від 110 см до 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабелю | 275 см |
| Кількість режимів | 2 |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 45 Вт |
| Опора | Кругла 52 см/на коліщатках |
| Особливості | Посилена конструкція захисної решітки |
| РОЗМІРИ | 110-125 х 52 х 52 см |
| Регулювання нахилу | 90 градусов |
| Регулювання за висотою | 1.1 до 1.25 м |
| Тип | Для підлоги |
| Керування | Механічне |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 369 ₴








