
Вентилятор ARDESTO FNM-X2G підлоговий, 47см, 100Вт, пульт ДК, дисплей, зі зволоженням, чорно-бронзовий
- Готово до відправки
- Код: ER_FNM-X2G
5 000 ₴
4 839 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Для керування Ardesto FNM-X2G передбачено п’ять клавіш та LED-дисплей на пристрої, а також зручний пульт ДУ. Потужність вентилятора – 100 Вт, є три швидкості, індикатор температури, таймер на 9 годин і три режими роботи – Normal з регулюванням швидкості, Natural з імітацією природного вітру та Sleeping з м’якою зміною інтенсивності роботи. Функція обертання забезпечує рівномірний розподіл повітряних потоків в приміщенні. Вентилятор встановлюється на платформі з колесами – це забезпечує стійкість та можливість зручного транспортування.
Зволоження повітря
Для зволоження повітря та більш швидкого охолодження приміщення використовується ультразвукова технологія та передбачено резервуар для води з підсвічуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.6 кг |
| Висота А) | 127 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Діаметр захисної решітки | 47 см |
| Дисплей | цифровий світлодіодний |
| Довжина кабелю | 190 см |
| Кількість режимів | 3 /Normal, Natural, Sleeping |
| Потужність | 100 Вт |
| Опора | Колеса |
| Особливості | Зволоження/холодна пара |
| Розміри платформи (ШхВхГ) | 40 x 8.5 x 40 см |
| Регулювання нахилу | Да |
| Резервуар для води | 1.5 л |
| Тип | Для підлоги |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Колір | чорний/с золотистим (бризки шампанського) |
- Ціна: 4 839 ₴









