
Вентилятор підлоговий Neo Tools, професійний, 45см, 100Вт, двигун мідь 100%, срібний
- Немає в наявності
- Код: ER_90-010
3 499 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлоговий вентилятор Neo Tools, 90-010 потужністю 100 Вт, діаметром 45 см, та 3 режимами швидкості. Надійний і надзвичайно ефективний вентилятор підлоги Neo Tools оснащений міцним двигуном потужністю 100 Вт, виготовленим зі 100% міді. Що забезпечує зручність використання протягом багатьох літніх сезонів. Вентилятор має три швидкості повітряного потоку. У вентилятора стійкий металевий хромований корпус і оптимальний діаметр 45 см.Стабільна опора з додатковими пластиковими ніжками, що не ковзають, яка гарантує, що вентилятор не буде рухатися під час роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.50 кг |
| Висота А) | 540 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина кабелю | 1.7 см |
| Кількість режимів | 3 |
| Комплектація | Вентилятор |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 100 Вт |
| Особливості | Регулювання нахилу |
| Режими | легкий повітряний потік |
| Швидкість повітряного потоку | 4.27 м/с |
| Тип | Для підлоги |
| Керування | Механічне |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 3 499 ₴






