
AVER Система відеоконференцзв'язку VC520 Pro 3
- Немає в наявності
- Код: ER_61U0120000AC
83 886 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VC520 Pro3 є передовою конференц-системою на ринку. Вона має камеру PTZ з 36-кратним загальним збільшенням, покращеною функцією кадрування AVer, попередньо встановленими позиціями та датчиком Sony WDR. Крім того, VC520 Pro3 пропонує вихід HDMI для передачі відео та аудіо на ТБ. Але те, що дійсно відрізняє VC520 Pro3 від інших, це вбудована функція Smart Composition, яка за допомогою штучного інтелекту дозволяє показувати всіх учасників зустрічі крупним планом. Окремий спікерфон системи забезпечує винятковий досвід відеоконференцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aver |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1830 (камера), 850 г (спікерфон), 90 г (пульт ДУ) г |
| Зум | 36x |
| Інтерфейс | HDMI |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Комплектація | USB-кабель |
| Мінімальна дистанція для фокусування | 1000 мм |
| Особливості | слот Kensington |
| Живлення | 100 - 240 В |
| РОЗМІРИ | 150x153x182 (камера), 220x181.5x49.5 мм (спікерфон), 200x50x21 мм (пульт ДУ) |
| Роздільна здатність | 1280 x 960 |
| Роз'єми | HDMI |
| Швидкість і кути нахилу | +90°, -30° |
| Швидкість і кути повороту | ±170° |
| Сумісність з ОС | Chrome |
| Стан | Нове |
| Тип | Комплект |
| Кут огляду | 80.5°/72.8°/44.1° |
| Керування | RS232 (мод. VISCA) |
| Чутливість динаміка | 90 дБ |
- Ціна: 83 886 ₴









