
Кліщі електровимірювальні Neo Tools, 0-600В, діаметр дроту до 28мм, РК дисплей з підсвічуванням, чохол.
- В наявності
- Код: ER_94-003
3 710 ₴
3 589 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кліщі електровимірювальні NEO (арт. 94-003) призначені для вимірювання значення постійної і змінної напруги, значення змінного струму, опору ланцюга, температури, перевірки діодів, а також для прозвонки ланцюга. З автоматичним перемиканням діапазонів і збереженням останніх свідчень. Корпус виготовлений з пластмаси високої якості. Нейлоновий чохол полегшує зберігання і транспортування. Відповідність європейським стандартам в галузі безпеки підтверджує сертифікат CE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна напруга ланцюга | 400 кВ |
| Мінімальна напруга ланцюга | 4 кВ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Інші вимірювання | тест діодів, продзвінок ланцюга, температура |
| Змінна напруга | 4 В, 40 В, 400 В, 600 В, 400 мВ |
| Живлення | 3xAAA |
| Постійна напруга | 4 В,40 В, 400 В, 600 В, 400 мВ |
| Постійний струм | 400A, 600 А, змінний 400 А, 600 А |
| Опір | 400 Ом, 4кОм, 40кОм, 400кОм, 4МОм, 40М |
| Фyнкції | Автовимкнення, Індикатор низького заряду батареї, Кнопка зберігання даних, Підсвітка дисплея |
- Ціна: 3 589 ₴


