
Кутомір Neo Tools, ±0.1град, 4 одиниці вимірів, магніт
- Готово до відправки
- Код: ER_72-300
1 750 ₴
1 693 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутомір цифровий NEO, РК дисплей, 2 функції REF та HOLD, 4 одиниці вимірів, точність виміру ±0.1°, магніт в основі, 2хAAA 72-300. Цифровий кутомір NEO 72-300 для швидкого та точного вимірювання кутів під час будівельних, ремонтних та монтажних робіт. Особливо корисний пристрій під час встановлення сталевих конструкцій, верстатів або налаштування циркулярних пил.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.14 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Цифровий кутомір |
| Габарити | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 693 ₴





