
Кутомір Bosch GAM 220, 40см, 0-220град, ±0.1град, 0.89кг
- В наявності
- Код: ER_0.601.076.500
11 790 ₴
11 339 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: кутомір; Вид: цифровий уклономір; Живлення: 4хААА ; Автономна робота: 80 г; Клас захисту: IP 54; Вага: 1.1 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.1 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Цифровий кутомір |
| Габарити | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 446 мм |
| Ширина | 52 мм |
- Ціна: 11 339 ₴
