
Cata Варильна поверхня індукційна 08003405
- Готово до відправки
- Код: ER_08003405
6 000 ₴
5 829 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Варильна поверхня Cata індукційна, 30см, ISB 3102 BK, чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 5.02 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | функція автоматичного вимкнення |
| Габарити | 29х52 см |
| Заднє право | 2 кВт /180 Вт/ч |
| Особливості | 9 рівнів потужності/+ пускової |
| Оформлення | округле |
| Передня права | кВт/2 кВт – бустер; Ø 180 мм; 183 Вт/год |
| Пристрій | варильна поверхня |
- Ціна: 5 829 ₴

