
Cata Варильна поверхня індукційна, 60см, Giga 600, сірий
- Немає в наявності
- Код: ER_08026609
33 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна варильна поверхня Cata Giga 600 - це потужний і сучасний прилад, що відрізняється ексклюзивним дизайном. Вона надасть вашій кухні унікального характеру, незалежно від того, оформлена вона в класичному або сучасному стилі. Саме тому, що вона виготовлена із загартованого скла білого кольору, вона ідеально поєднується з будь-яким дизайном інтер'єру. Вбудовані функції, такі як індикатор залишкового тепла/інтелектуальне визначення сковороди, дозволять вам комфортно користуватися виробом незалежно від типу сковорідки/каструлі, яку ви маєте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | автоматичне захисне вимкнення |
| Вага | 14 |
| Висота | 130 мм |
| Габарити | 52 х 60 х 5,8 см (Ш х Д х Г) |
| Гарантійний термін | 24 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Особливості | будильник/зворотного відліку |
| Оформлення | фронтальний скіс |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Функції | функція плавлення/розморожування (42oC) |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 590 мм |
- Ціна: 33 999 ₴

