
Electrolux Варильна поверхня газ на склі, 60см, чавун, чорний
- В наявності
- Код: ER_KGG6437K
11 699 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пальник Speed Burner варильної поверхні Electrolux розроблений для швидкого розігріву дна каструль та сковорідок. Крім швидшого та потужнішого нагрівання це дає до 20% економії енергії. Потужний нагрів розкриє смак. Пальник 4k Wok Burner з кількома розсікачами забезпечує більш потужне полум'я. Додаткове нагрівання допоможе створити автентичні смаки Азії. Легкість стилю. Склокерамічний верх цієї газової варильної поверхні легко витерти ганчіркою: збережіть чистоту та красу кухні! Точне регулювання полум'я. Газові крани зі швидким відгуком. Легкість регулювання рівня полум'я дозволить завжди готувати за потрібного нагрівання. Безпека без сумнівів. Автоматична захисна функція цієї газової варильної поверхні вимкне газ, якщо він випадково згасне.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | газ — контроль |
| Габарити | 59х52 |
| Задня ліва | 80 мм |
| Задня права | 80 мм |
| Кількість газових конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Особливості | тримачі посуду |
| Передня ліва | 128 мм |
| Передня права | 65 мм |
| Робоча поверхня | загартоване скло |
| Розміри для вбудовування | 560х520 |
| Решітки конфорок | чавунні |
| Тип поверхні | газова |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Пристрій | варильна поверхня |
- Ціна: 11 699 ₴









