
Electrolux Варильна поверхня індукційна, 60см, датчик кипіння, Hob2Hood, чорний
- Немає в наявності
- Код: ER_EIS62443
19 199 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Індукційна варильна поверхня SenseBoil 600 слідкує за киплячою водою. Вона автоматично визначає досягнення водою точки кипіння та регулює температуру, переводячи бурхливе кипіння у стійке повільне. Зверніть увагу на створення чудових страв замість того, щоб стежити за киплячою водою. Hob2Hood - абсолютна зручність. Функція Hob2Hood забезпечує бездротове з'єднання варильної поверхні та витяжки. Почніть готувати, а витяжка сама підбере налаштування для оптимальної швидкості екстракції відповідно до вибраного рівня нагрівання варильної панелі. Робить всю роботу за користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| Габарити | 59х52 |
| Задня ліва | 180 мм |
| Задня права | 180 мм |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Особливості | виявлення каструль |
| Оформлення | з конічною рамкою |
| Передня ліва | 210 мм |
| Передня права | 145 мм |
| Розміри для вбудовування | 560х490 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорне |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Функції | EcoTimer |
- Ціна: 19 199 ₴









