
Electrolux Варильна поверхня індукційна, 71см, розширена зона, Hob2Hood, чорний
- В наявності
- Код: ER_EIV734
23 799 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функція Bridge індукційної варильної поверхні 600 дозволить поєднати дві окремі конфорки в єдину велику зону. Автосинхронізація налаштувань температури та часу робить це рішення ідеальним для приготування більшості страв на планчі або у качениці. Функція Bridge: об'єднуйте конфорки та не обмежуйте місце приготування. Функція Bridge дозволить поєднати дві окремі конфорки в єдину велику зону. Автосинхронізація налаштувань температури та часу робить це рішення ідеальним для приготування більшості страв на планчі або у качениці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | автоматичне вимикання |
| Габарити | 71х52 |
| Задня ліва | 210 мм |
| Задня права | 240 мм |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Особливості | автоматичне швидке нагрівання |
| Оформлення | з конічною рамкою |
| Передня в центрі | 145 мм |
| Передня ліва | 210 мм |
| Розміри для вбудовування | 680х490 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорне |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Функції | EcoTimer |
- Ціна: 23 799 ₴









