
Клавіатура 2E KS260 WL EN/UKR Black
- Готово до відправки
- Код: ER_2E-KS260WB
699 ₴
661 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна бездротова клавіатура KS260 із коротким ходом і вигнутим дизайном клавіш. Ця клавіатура відома завдяки бездротовому комплекту MK420, який має безліч позитивних відгуків від користувачів. Продумані деталі, які зроблять процес користуванням клавіатурою більш комфортним. Для під’єднання до комп’ютера не потрібні жодні налаштування, достатньо одного USB-порту, до якого під’єднується приймач, що працює на відстані до 10 метрів. Додаткові 12 мультимедійних клавіш допоможуть швидко та зручно керувати аудіофайлами чи здійснювати навігацію в ПК.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 425 |
| Висота | 126 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 23 мм |
| Інтерфейс під'єднання | USB |
| Кількість клавіш клавіатури | 12 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Ширина | 429 мм |
- Ціна: 661 ₴









