
Клавіатура мембранна 2E GAMING KG360 68key
- Немає в наявності
- Код: ER_2E-KG360UBK
1 199 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротова компактна мембранна клавіатура 2E Gaming KG360, виготовлена в популярному формфакторі 65%, забезпечує комфорт, аби гравець міг битися з суперниками протягом тривалої ігрової сесії. Стильна модель 2E Gaming KG360 має RGB-підсвічування, яким можна керувати. 68 надшвидких клавіш добре відгукуються, а їхній ресурс – 10 млн натискань. Міцна конструкція надійно захищена від потрапляння вологи. Стійкість забезпечують прогумовані ніжки, а за зручність відповідає регулятор висоти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 350 |
| Висота | 106 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина: | 35 мм |
| Кількість клавіш клавіатури | 68 |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Ширина | 323 мм |
- Ціна: 1 199 ₴






